Rubriky  Výrobky

Najděte ty dokonalé

Co se týče oblečení na svatbu, nevěsty touží po tom vypadat jako z filmu. Chtějí aby jim šaty padly tak, aby nikde neodstávaly nebo naopak nebyly příliš těsné. U ženichů nebývá tak velké umění sehnat oblek, protože ženy mají jiné postavy, a tak může být někdy problém sehnat padnoucí oblečení na běžné nošení, ne tak svatební šaty. Ne každá žena má proporční postavu o velikosti na kterou je velký výběr oblečení. Jsou ženy které mají třeba větší boky nebo silnější nohy. Nedostatky je potřeba zakrýt a na straně druhé je dobré vyzdvihnout přednosti.

bílé šaty

Šaty by nevěsta neměla koupit v prvním obchodě. Především by si měla vytipovat opravdu dobré obchody, kam zajít a prohlédnout si celou nabídku. Ne každý svatební salon nabízí velký výběr šatů a opravdu dobrý servis. Je dobré se držet recenzí. V tom nejlepším butiku najdete luxusní svatební šaty, které vám ale nemusí úplně sedět. Proto je potřeba šaty shánět brzo, nejlépe už po zásnubách. Je totiž možné že se vám nic nebude líbit, a v takovém případě přichází na řadu šití šatů na míru. Je možné si nechat přešít i šaty z nabídky salonu, ale opět je potřeba počítat s tím, že to bude chtít trochu času.

svatební šaty

Jaké budete chtít?
Většinou nevěsty hledají šaty podle stylu svatby. Romantické toho šaty, luxusní krajkové s vlečkou brvo rozverné šaty ke kolenům – to vše se nosilo a stále nosí. Výběr šatů většinou závisí na tom, co se nevěstě líbí a jakou má postavu. Některé střihy nejsou na některé typy postav vůbec vhodné, a nevěsty by si měly nechat poradit id zkušených asistentů v butiku. Salony většinou nabízí i šaty pro družičky, doplňky k šatům i několik zkoušek šatů. Toto všechno by mělo být naprostou samozřejmostí v každém svatebním salonu, ale bohužel to tak není. Proto zvolte takový salon, který vám nabídne maximum pro to, abyste našla co hledáte.