Rubriky  Výrobky

Nabízíme nejen svatební oznámení ale i loga!

Blíží se jeden z vašich nejdůležitějších dní vašeho života a tím je váš svatební den? Přemýšlíte, zda jste už opravdu všechno zařídili, ale nejste si jisti? A proto je dobré myslet na všechny důležité věci, které by na vaší svatbě neměly rozhodně chybět a to – výběr místa kde se chcete vzít, samozřejmě výběr šatů pro nevěstu i ženicha, výběr jídla aj. Také je velice důležité mít hezké svatební oznámení, my ale nabízíme ještě něco daleko zajímavějšího a tím je svatební logo LARIS Svatba-oznameni, a právě na to se v tomto článku dnes zaměříme!

svatební oznámení

Co to je vlastně logo?
Můžete si ho vytisknout právě na vaše svatební oznámení, ale také může fungovat jako jmenovka, etiketa, můžete ho mít na tričku atd.

O LarisDesign-grafice pro vaši svatbu
jsme brněnská společnost, která se specializuje na výrobu svatebních oznámení. Má pestrou nabídku nejen klasických, ale i různě ozdobených svatebních oznámení. Vytvoříme vám oznámení přímo vám na míru dle vašich potřeb a přání!

Jaká loga vám můžeme vytvořit a v jakých barvách?
Jedno z nejkrásnějších je kulaté placaté logo v růžové barvě s iniciály vašich jmen. Dále pouze celá jména, jména se srdíčkem v rámečku, nebo například začáteční písmena vašich jmen v odznaku. Nabízíme ale také krásná nádherná oznámení se vzory různých květin například červených, nebo fialových růží! (dle mého jedno z nejkrásnějších svatebních oznámení vůbec!), dále elegantní svatební oznámení v tmavě modré barvě se zlatým nápisem se jmény a zlatými obrázky růží.

růže

Kde nás najdete?

Na adrese-
Sancova 88
83104 Bratislava (sídlo spoločnosti)
Tlačiareň:
Mlynské Nivy 56,Bratislava

Filip s.r.o.
Šancová 88, 83014 Bratislava

také nás najdete na naších facebookových stránkách – Svatební oznámení Larisdesign nebo na instagramu. Ale spíš nám napište email na naši adresu- studio@svatba-oznameni.cz anebo nám zavolejte přímo na naše telefonní číslo, které najdete zde na tomto odkaze na naších internetových stránkách.