Rubriky  Výrobky

Noste šperky, které mají smysl a styl

Jak jste na tom ohledně doplňků na svém těle? Nosíte nějaké? Připadá mi skvělé své tělo zdobit. Doplňků, které mohou zdobit naše tělo je mnoho. Někdo má rád symbolické tetování, někdo má rád piercingy, jiní zase gelové nehty. A co šperky? Prstýnky, náramky, náušnice a přívěšky? Snad každý z nás doma máme nějaký šperk, který třeba nenosíme každý den, ale jednou za čas určitě. Mám ráda, když všechno, co nosím na sobě, má svůj smysl a význam. Ať už jde o tetování nebo šperky. Šperky nosím ráda od někoho darované, hned to prohlubuje symboliku. Našla jsem zajímavé kousky webových stránkách PRIMA OBCHOD, je to textilní galanterie na internetu, kde v sekci přívěsky a spony samostatné naleznete přesně to, o čem je tu teď řeč.

Žena s přívěskem

Mají velký výběr. Líbí se mi přehlednost webových stránek. Díky tomu si pohodlně vyberu, co se mi líbí a co potřebuji. Tahle stránka je plná inspirace a hlavně je nabitá symbolikou. Stromy života, andělé, křížky a kříže, zvonečky, medailonky a mnoho dalšího. Tím, že někomu daruji přívěšek s nějakým symbolem, už tím mu něco říkám, něco s dárkem předávám a má to větší sílu pro darovaného i darujícího. Máte to také tak?

Muž s řetízkem a brýlemi

Myslím si, že mnoho z nás to takto vnímá. Nikdo přeci nedaruje dárek jen tak, bezmyšlenkovitě. A čím se ozdobíte Vy nebo čím ozdobíte své blízké? Nutno dodat, že ceny jsou více než příznivé. Navíc jsou vyrobeny z chirurgické oceli. Tento materiál je mezi lidmi velice oblíbený. Alergické reakce jsou na něj minimální. Moje dcery z chirurgické oceli mají náušnice, téměř od narození a musím říci, že nikdy nebyl žádný problém. Dobře ji snášejí. I já osobně mám problém s obyčejnou bižuterií. Uši mě po ní hned svědí a i s náramky, řetízky a přívěsky mívám problém, ale s chirurgickou ocelí mám tento problém vyřešen. Můžu jí nosit bez omezení a to je paráda!