Rubriky  Výrobky

Kvalitní kuchyně je základ


Všimli jste si, že na fotografiích novostaveb vidíte krásné moderní kuchyně, které přímo volají po tom abyste v nich něco zkusili uvařit? Je jasné že do nového domu si majitelé nechají namontovat nové vybavení, ale podobnou krásnou kuchyni můžete mít i vy doma, a to i pokud bydlíte ve starším domě nebo bytě. Rekonstrukce bydlení je občas potřeba, a pokud vidíte že vaše linka už není v nejlepší kondici, je čas ji vyměnit za novou. Získáte moderní linku, kterou si necháte vyrobit podle toho co potřebujete.

hnědá linka

Kuchyně na míru je nejlepší řešení
Kuchyňskou linku si můžete koupit i hotovou v obchodě s nábytkem, ale toto řešení je vhodné spíše pro použití na chatě nebo pro garsonky, kde se vejde jen maličká linka s pár skříňkami. Pokud toužíte po velké lince, budete si ji muset nechat vyrobit. Výroba na míru umožní výrobci využít všechno místo do posledního centimetru, takže se vám nestane tak jako u kupované linky, že by vám někde kus přečníval nebo byste někde měli volné místo. Kupované skříňky na sebe nemusí navazovat a hlavně vám v kuchyni nemusí sedět. Pokud potřebujete linku do rohu, mnoho skříněk byste si museli upravit sami aby se linka dala nainstalovat. Proto raději vložte výrobu skříněk i pracovní desky do rukou truhláře, který vám zpracuje podle vašich požadavků návrh a poté vám vyrobí přesně to co si řeknete.

moderní linka

Můžete si vybrat nejen moderní linku, ale třeba rustikální provedení a nebo provence, které je také velice oblíbené. Pokud hledáte někoho kdo vyrábí kuchyně v Praze 4, podívejte se na naše hotové výrobky, které už jsme namontovali zákazníkům. Třeba se vám nějaká z nich zalíbí a budete ji chtít také.

Doplňky jsou nedílnou součástí každé kuchyně. Díky nim můžete i z obyčejné linky udělat něco nového, co se jen tak nevidí. Vyberte si doplňky v jiných barvách než je linka, aby vynikly.