Rubriky  Výrobky

Jarní cyklistika


Ono nám občas ještě sem tam zamrzne, ale první poslové jara jsou již zde. Stromy začínají pučet a keříky vyhazují náznaky prvních lístečku. Začíná nejkrásnější období roku, milované většinou lidstva. Jistě už i vy jste zkoušeli všechno možné na svém bicyklu a taktéž už určitě provádíte poslední úpravy. Všechno řádně zkontrolovat, promazat a připravit se na první výjezd. Dozajista už máte i připraveno oblečení, které je na začátek jara vhodné. Že ne? Páni, tak to je chybička.

pár na kole

Kolo má tu výhodu, že na něm lze jezdit čemkoli. Kabát po dědovi určitě také zahřeje a palčáky po babičce jsou poměrně vzácné. Ano, zahřejí, ale pohybovat se v nich pohodlně nedá. A už vůbec ne bezpečně. Zde mohou nastat i situace hrozící nepříjemným pádem, a tedy také úrazem. Vzhled cyklisty není důležitý, ale vidět být musí. A to dozajista ve starých hábech, kdo ví odkud vytažených rozhodně není. Je nutno se podívat po něčem lepším, modernější, ale hlavně pohodlnějším. O bezpečnosti snad ani nemá smysl se zmínit, ta je jaksi naprosto samozřejmá.

jízda na kole

Nuže, je třeba vyhledat nějaký obchod, kde si toto nakupování také užijeme, ne kde jen budeme platit a platit. Jenže, existuje něco podobného? A pokud ano, jak je to daleko a kudy se tam jede?

Nikudy. Netřeba nikam cestovat, a to ani na kole ani autem. Pěkně se posaďte do křesla, nebo se položte na lenošku a můžete začít nakupovat v pohodlí domova. A jediné, co pro to musíte udělat je kliknutí na odkaz, který je níže zvýrazněn jinou barvou textu. Tím se vlastně dostanete na webové stránky, kde naleznete zboží firmy Castelli. A jak jistě víte, tahle značka je proslulá nejen v Evropě, ale po celém světě. Není cyklisty, který by tuto značku neznal a není proto obchodu, kde by jejich zboží nebylo nabízeno. Vy máte tu výhodu, že si můžete vybírat v naprosté pohodě a klidu domácího krbu.