Rubriky  Výrobky

Zabezpečovací systém


Existují různé zabezpečovací systémy, které vy může tedy užít, abyste měli zateplený byt anebo dům. Je logické, že když si kupujete třeba nový byt, už normálně nově rekonstruovaný, tak to znamená, že už je také zateplený, protože pochybuji, že by třeba někdo postavil nějaký byt anebo bytovku nebo dům, který by už nebyl vůbec zateplený. Myslím si, že v této době by vůbec nikdo neuspěl, kdyby prodal úplně nový nezateplený byt anebo dům, takže je skvělé, že v dnešní době existují různé možnosti. Jak můžete zateplovat? Například zateplovací systém etics najdete na webové stránce spiralanksys.com, kde najdete různé informace, jak zateplovat anebo co je to zateplovací systém etics.

Máte mnoho druhů nás zateplování.

Co to je? No, například i injektované kotvicí systémy. A je to od společnosti Ecrraw. Mají schopnost tahového i smykového zabezpečení. A to například jak už stávajících, které tam byly nebo také při navrhování anebo také samozřejmě při provádění vysoce profesionálního řešení. Potom je prima, že se mi líbilo, že tlak snižuje energetické náročnosti budov, a to je také včetně na ochranu životního prostředí. Podle mého názoru je tohle skvělé. Pokud se podíváte na zmíněné webové stránky, kde se dozvíte informace, jak na zateplovací systémy anebo se to zateplení, věřte mi, že pokud necháte opravdu všechno zateplit, tak ušetříte tolik peněz, o kterých se vám ani nesnilo.

Zateplujte, vyplatí se to.

Já sama jsem si řekla, že třeba za dva nebo za tři roky si taky nechám všechno zateplit, protože už absolutně nechci v zimě mrznout. Je to velice nepříjemné, třeba když si doma vytopíme místnosti, tak třeba za hodinu, když už netopím, tak tam je úplná zima. Vypadá to, jako kdybych třeba vůbec netopila. Takže jsem si řekla, že zateplovací systém etics bude pro mě opravdu tou nejlepší volbou. S firmou se domluvím na každém postupu a také na financování.