Rubriky  Služby

Platíme reklamou


Jistě jste se tím setkali hlavně v mobilu u některých her či aplikací. To je to věčné vyskakování reklam. Vy totiž tím, že je tam máte platíte tvůrci aplikace za její použití. Nemusíte. U velké většiny si můžete aplikaci koupit a tím se tam již reklamy zobrazovat nebudou, protože jste již zaplatili klasickými penězi. No, klasickými, převedli jste finance. Ale to je prakticky totéž.

webová stránka

Tento způsob reklamy je pro jejího zadavatele, tedy například majitele firmy velmi dobrý. Ale ani tak neví, kolik lidí reklamy vidělo a kolik lidí zaujala. PPC reklama je oproti tomu o hodně lepší. A hlavně, neplatí se za ni. Ihned vysvětlím. Tento druh reprezentace svého zboží či služeb je velmi oblíbený, protože se neplatí za umístění, ale teprve za to, až na ni někdo klikne. A nyní si představte, když řeknu reklama TikTok PPC. Ani není třeba být odborníkem v tomto oboru. Všichni víme a známe velkou návštěvnost výše zmíněného fenoménu a mít tam reklamu zadarmo, nu, kdo by něco podobného nechtěl. A pokud už pak bude někdo za tuto reklamu platit, tak podle platby pozná, kolik lidí na ni kliklo. A následně pak vyššími tržbami.

reklama a marketing

PPC reklama v Pinterestu je pak to samé, jen v růžovém. I zde je obrovská návštěvnost a za pokus to rozhodně stojí. Nu, co, pokud reklama nezaujme a nikdo si jí nevšimne, nestojí to zadavatele ani pětník. Takový obchod je velmi výhodný, což ví všechny firmy, které s reklamou nějak pracují. Pak už to chce jen domlouvat všechny detaily a reklama, pokud je tedy samozřejmě hotová jako taková, může jít kam je potřeba a kam si zákazník určí. On sám pak již jen může čekat zvýšený příliv zákazníků. Pokud byste také měli zájem o PPC reklamu, tak pro to musíte udělat jen jednu jedinou věc. Musíte kliknout na odkaz výše v článku, který vás přenese na web firmy, která pro vás vše potřebné zařídí.