Rubriky  Web

Odborníci na počítač


Bez webových stránek by to bylo opravdu nudné. Byla by to veliká škoda, protože když se tak zamyslíte, tak díky webovým stránkám vlastně můžete dělat opravdu hodně věcí. Mě samotnou hodně zaujal fakt, že když budete pracovat s počítačem, že také vlastně lépe porozumíte technice anebo dalším technickým věcem. A protože já jsem opravdu méně technicky zručná a moc se v tom nevyznám, tak jsem si řekla, že když budu pracovat více na počítači anebo pracovat s webem, že také všechno potom lépe pochopím, opravdu by potom nebylo vhodné a nebylo by prima, kdybych potom něco nutně potřebovala a vůbec bych se v tom nevyznala.

Umíte dělat webové stránky?

Samozřejmě, že se také mohu někoho zavolat na pomoc, třeba zavolat nějakého specialistu, který poradí, jak na co anebo jak s tím zacházet, ale kolikrát se mi už stalo, že jsem byla paličatá a nechtěla jsem si od nikoho nechat pomoct, takže nakonec to potom dopadlo tak, že jsem měla zavirovaný notebook a zrovna druhý den jsem měla jet do zahraničí a potřebovala jsem si vzít své věci. A to včetně tabletu a notebooku. Takže nakonec jsem tam musela jet bez notebooku. Vzala jsem si akorát tablet, kde jsem měla naštěstí antivirus, ale tam se mi nic nestalo.

Jejich děti milují počítače.

Pokud ale i vy chcete umět lépe zacházet s počítačem a také tvoříte webové stránky anebo pracujete s počítačem, tak předpokládám, že se v tom vyznáte. Je opravdu mnoho způsobů, jak se v tomhle můžete vyznat. Můžete chodit také na počítačové kurzy anebo pokud máte někoho známého, kdo dělá webové stránky nebo e-shopy a vyzná se v tom, tak mu také můžete říct o pomoc. Není potom opravdu nic jednoduššího než se zeptat odborníka na důležité věci, které potřebujete. Já už jsem se spálila, že jsem měla tvrdou hlavu, proto raději se už ptám pouze odborníků, ti ví, co dělají. Nebo jak byste se zachovali? Vy chcete odborníky nebo ne?