Rubriky  Výrobky

jak přežít nesnesitelné horko?

Všichni to známe. Léto přichází a s ním i nesnesitelné horké dny, kdy nevíte, co dělat, protože doma i venku je otřesné vedro. V tomto případě si pískají lidé, kteří mají doma klimatizaci, protože ta je v horkých dnech opravdu kamarád a dost vám pomůže v tom se alespoň doma cítit trochu dobře a neumírat horkem. Navíc v naší zemi máme horko opravdu nesnesitelné. Není to to příjemné horko a teplo, co všichni cítíme někde u moře, ale je to opravdu dusno a horko takové, že člověk skoro omdlévá, když je venku, protože nemůže dýchat. Až takové horko tady u nás máme, ale nejhorší na tom je, že vzduch není absolutně svěží jako u moře.

bazén

Tam je alespoň vlhký vzduch, protože moře jak se odpařuje do vzduchu kapičky trochu horký vzduch naředí. Ovšem u nás se nemá nic moc co odpařovat, a tak se horko nedá snést. Co v takových horkých dnech dělat, když se to venku nedá moc vydržet? Pokud chcete trávit čas doma ve stínu, tak byste si měli domů pořídit nějakou klimatizaci, nebo alespoň větrák, který vám pomůže udržovat doma alespoň trošku nějaký svěží vzduch, když to venku nejde. V tomto případě ale nesmíte celý den otevírat okna, jinak by vám dovnitř zase prostoupil teplý vzduch z venku a vy byste tak zahodili všechny ty hodiny klimatizace vkuse.

bazén

Proto se snažte opravdu okna neotevírat a nechat klimatizaci dělat svou práci. Před klimatizací ráno okna mějte otevřené, ať vám do pokoje jde alespoň trochu čistý vzduch a hlavně kyslík, pozor na to. Pokud chcete i tak trávit venku čas, musíte si ho samozřejmě nějak zpříjemnit, protože jinak to venku nevydržíte. Řešením může být klasická věc pro letní dny, a to je bazén. Bazénů je hodně druhů, můžete si nechat udělat bazén do země klasický zděný, nebo i plastový bazén do země https://www.bazenygluc.cz/, který prakticky udělá stejnou práci jako ten zděný, jen bude stát razantně méně peněz. Je to čistě na vás ale věřte, že to rozhodně stojí za to.