Rubriky  Výrobky

Benefity pro vaše zaměstnance


Vytváření příjemného pracovního prostředí a produktivních zaměstnanců není jenom tak. Potřebujete k tomu systém odměn, který bude vaše zaměstnance motivovat. A dnešní zaměstnanci opravdu očekávají víc, než jenom měsíční plat na svůj účet. Nezaměstnanost je v dnešní době nízká, a proto si zaměstnanci mohou vybírat, ke kterému zaměstnavateli se přidají.

Jak můžete odměňovat své zaměstnance kreativní formou?

Dřívější odchody

Vytvořte systém, kdy bude moci zaměstnanec odejít z práce dříve, pokud bude mít hotovou svou práci. Tím se zefektivní jeho práce kdy bude pracovat více v krátkém čase. Dřívější odchod, i kdyby to mělo být třeba jen o hodinu, je neskutečně motivující. Využitý čas může zaměstnanec strávit odpočinkem, a tím být dále více produktivní.

práce

Reklamní předměty

Odměňte své zaměstnance pomocí reklamních předmětů. Reklamní předměty patří neodmyslitelně k využívaným formám marketingu. Tím, že reklamním předmětem obdarujte zaměstnance jim dáte dárek, kterým ukážete, jak si jich vážíte, a zároveň jeho používáním vám zaměstnanec dělá reklamu zdarma. Pořiďte například kvalitní reklamní předměty Promodárky.

Snídaně

Co je lepšího, než bohatá snídaně, když přijdete do práce? Pokud to lze, zkuste z toho udělat tradici! Uspořádejte každý měsíc snídani pro všechny vaše zaměstnance. Můžete si najmout třeba cateringovou firmu, která vám pomůže snídani zorganizovat, nebo jen nakupte donuty, pečivo či jiné pochutiny, a přineste je do práce.

snídaně

Home office

Home office je pro hodně zaměstnanců tím nejsladším bonusem. Nemusí se obtěžovat ráno cestovat do práce a pak zase domů. Dovolte jim alespoň jeden den v týdnu pracovat na home office, čímž rozbijete každotýdenní stereotyp jejich pracovních týdnů.

Vstupenky

Poskytněte jim v rámci benefitů vstupenky na nějakou zajímavou akci. Divadlo, koncert, festivaly…možností máte hodně. Pokud si s tím chcete dát opravdovou práci, dejte každému zaměstnanci jinou vstupenku, podle toho, jaké jsou jeho zájmy.