Rubriky  Bydlení

Menší plocha, spousta místa


Mnoho lidí touží po tom mít svůj vlastní rodinný dům. Vzhledem k tomu že i menší bungalov stojí několik milionů korun, si jej mohou většinou lidé pořídit jen na hypotéku. Splácet desítky let bydlení není zrovna lákavá představa, ale pokud nevyděláváte statisíce měsíčně nebo nejste z bohaté rodiny, nic jiného vám nejspíš nezbude. Jenže pokud to není to co chcete, místě snížit svoje nároky. Bydlet můžete v něčem, co nestojí tolik, a přesto půjde o domek.

tiny house

Fenoméne tiny housů neboli mini domků se k nám dostal ze zahraničí, kde se potýkají také s takovými problémy ohledně vlastního bydlení. Jak jinak vyřešit krizi s bydlením než tak, že lidem nabídnete něco cenově dostupného? Tento typ domu je charakteristický tím, že jde o domek s menší zastavěnou plochou, kde je dostatek místa pro vás i vaši rodinu. Cena je mnohem nižší, a přesto jde o komfortní bydlení. Jen si na něj budete muset zvyknout. Tiny house je na kolech, díky čemuž se dá přistavit na pozemek který máte k dispozici. Nejste tak vázáni jediným místem, ale můžete bydlet kdekoliv chcete.

mini dům

Zajímá vás kde probíhá tiny house prodej https://www.tymivtiny.cz/? Podívejte se k nám, nabízíme skvělé domky za přijatelné ceny. Splňte si svůj sen o vlastním bydlení a bydlete moderním způsobem bez hypotéky až do důchodu.

Vzhledem k tomu jak je tento fenomén rozšířený v zahraničí, můžete se podívat například na sociální sítě, kde najdete spoustu fotografií a zkušeností majitelů těchto mini domků. Potvrzují, že i když jde o násobně menší bydlení než si původně představovali, jsou šťastní že mají vlastní domek, který nebudou splácet desítky let. Na fotkách se můžete podívat, že v domku najdete všechno, co k životu potřebujete. I když jde o menší plochu, najdete v domku všechno, co je potřeba – společný prostor, místo ke spaní i kuchyňský kout. Zvažte tuto možnost a ušetřete za bydlení.