Rubriky  Výrobky

Cigarety a já

Je už opravdu hodně způsobů, jak si člověk může zdravěji zakouřit. Já vím, že kouření není vůbec zdravé, a to v jakékoliv podobě, jenomže tady podle mého názoru jde spíše o módu a další módní trendy. Protože když jsem se potom ptala své kamarádky, jestli stále ještě nekouří, protože přestala, tak kamarádka mi řekla, že právě kouří už jenom elektronické cigarety. Abych pravdu řekla, moc nadšená jsem z toho nebyla. Já jsem stále měla za to, že když někdo kouří klasické cigarety anebo elektronické cigarety, tak je to jenom na jedno brdo a že je to úplně stejné.

Také kouříte?

Jenomže když jsem se potom podívala na webové stránky e-cigo.cz, tak jsem zjistila, že elektronická cigareta není zase tak moc škodlivá, jak se mnoho lidí myslí. Já sama jsem byla docela překvapená, kdy jsem se dozvěděla, že tato cigareta není tak škodlivá, jak se všude píše anebo jak si to lidé myslí. Ale abych byla upřímná, já jsem opravdu ráda, že jsem přestala kouřit klasické tabákové cigarety. Podle mého názoru, jsou už také elektronické cigarety, které vůbec neobsahují žádné škodlivé látky. Na tohle jsem slyšela. Protože musím uznat, že jakmile už rok a půl nekouřím, tak občas mě chytne opravdu veliká mlsná na to, abych si vzala cigaretu a zapálila si s ní u kávy.

Kouřím elektronické cigarety.

Proto jsem si řekla, že si koupím elektronickou cigaretu, ale nějakou kvalitní, přesně takovou, jak jsem zmínila na webové stránce. Myslím si, že elektronická cigareta je taky takový skvělý módní doplněk a já, když někde slavím a piji alkohol, tak samozřejmě nikdy nezapomenu na svou elektronickou cigaretu, bez které už na oslavě nedám ani ránu. Také mě vždycky uklidní, takže jsem ráda, že jsem také sáhla po lepší alternativě cigaret než klasické tabákové cigarety. Myslím, že právě také elektronická cigareta vám přijde někdy vhod. Tak jaká vám přijde elektronická cigareta?