Rubriky  Výrobky

Andělské znamení


Někdo peří považuje za normální symbol, já si ale naopak myslím, že když najdete peří na neobvyklém místě (například doma, nebo v autě), tak se jedná o andělské znamení. A nejsem sama, která to říká. Mnozí mají úplně stejné, nebo podobné zkušenosti. Já osobně na anděly a takové různé bytosti věřím, protože si myslím, že existují. Ale ať si každý říká, co chce a ať mě každý klidně má za blázna, tohle je jenom můj názor. Taky věřím v Boha. A už se mi stalo pár zajímavých věcí, o kterých bych mohla vyprávět. Například se mi doma často stává, že z ničeho nic slyším zvuky tekoucí vody, jednou se mi dokonce i sám zapnul toustovač a není to tak dávno (jenže já jsem ho nezapínala minimálně půl roku) a podobné věci.

s

Občas vidím taková světýlka nad sebou. Já vím, že pro ty, kteří na toto nevěří, to bude spíše neuvěřitelné. Ale opravdu se mi to děje a nějakým způsobem cítím, že jsem na tohle téma a na tyhle věci citlivější. A věřím v Boha proto, že mi pomáhá. Když mám nějaký problém, tak vždycky poprosím Boha, ať mi dá sílu, ať to lépe zvládnu anebo ho poprosím o to, co si přeju. A věřte mi, že pár přání se mi takhle už vyplnilo a nemyslím si, že to úplně bude náhoda. A ti, co nevěří, ať nevěří.

s

To je každého věc, na co věří a ne. Důležité je to, že se neposmívají ostatním. Já znám třeba lidi, kterým se stává to samé. Dokonce mi jedna kamarádka vyprávěla o tom, co se jí stávalo v nemocnici a co vídala, když měla služby. Lidé probuzení z kómatu prý viděli nějaký tunel se zářivým světlem. A mluvili s lidmi, kteří už mezi námi na tomto světě nejsou. Nebo někteří prožili klinickou smrt a od té doby mají jisté zvláštní schopnosti, jenom se kouknou na člověka a ví, co je zač, čím si prošel a tak podobně. I tohle existuje a já si myslím, že je to pravda. Vždyť svět nevznikl úplnou náhodou.