Rubriky  Služby

Pohodlné stěhování

Stěhování je někdy skutečně náročné a není divu, když si hledáte pomoc. Už samotné balení a třídění věcí zabere skutečně hodně času a sil, vlastní přesun věcí je většinou poměrně rychlý, stačí na to den, ale chce to více rukou, protože dvě nebo čtyři jsou skutečně málo, a to vůbec nemluvíme o vhodném voze na převoz většího objemu věcí, případně nábytku.

Ať už bydlíte v bytě nebo v rodinném domě, je to domácnost jako domácnost, a o to se umíme postarat naprosto bravurně. Zaručíme se za svou práci a za své lidi, máme v týmu jen ty nejlepší, kteří mají stěhování v malíku a jsou systematičtí. Pokud vás zajímá cena, můžete nás jednoduše kontaktovat a připravíme vám kalkulaci na míru – přecijen, každá taková “akce přesun” je úplně jiná, jinak časově náročná, a nelze tak stanovit jednu cenu pro všechny. Kalkulaci ale uděláme zdarma a zaručujeme vám bezkonkurenční ceny.

Postaráme se o vše

Dáváme si záležet na tom, abychom měli citlivý přístup k zákazníkovi, a samozřejmě řešíme vše individuálně, podle vašich potřeb, představ a přání. Pokud byste například neměli možnost řešit stěhování bytů Praha v týdnu, kdy normálně pracujete, s námi se můžete dohodnout na víkendu, ale výjimka pro nás není ani práce ve svátek – vyjdeme vám vstříc, a bez příplatků. Co se týká nábytku nebo dalších věcí, vše obalíme tak, aby se v autě nebo během nošení nic neodřelo, nerozbilo ani jinak nepoškodilo. Pokud bude třeba, můžeme něco rozebrat a na místě určení opět složit. Jestli bude třeba přestěhovat také nějaké nadměrné a objemné věci, jako je třeba piano, klavír nebo něco podobného, stačí nám to dát předem vědět a přivezeme si potřebné vybavení, abychom to zvládli v co nejkratším čase a samozřejmě bez škrábance či karambolu.

Bezpečné stěhování

Pokud se pro nás rozhodnete, pošleme k vám technika, který vše zhodnotí a dá dohromady plán stěhování – kolik bude potřeba lidí, aut a jaký typ auta, kolik bude potřeba obalového materiálu či zda se bude hodit nějaké speciální vybavení. Kromě toho mu také dáte novou adresu, kam se budou věci přesouvat, a on naplánuje tu nejlepší trasu.

Komentáře nejsou povoleny.