Rubriky  Výrobky

Co tvoří domov?

Udělat domov domovem není nic jednoduchého. Samozřejmě to chce hodně odhodlání, času a peněz, protože bez toho to zkrátka nejde. Když se podíváte na to, kolik lidí zvládlo vytvořit krásný domov, ve kterém se člověk cítí opravdu jako doma a kolik lidí to nezvládlo, zjistíte, že to asi musí být něco těžkého. Ono ve skutečnosti ale nejde úplně určit, jestli nějaký domov vypadá jako domov a jestli se tam člověk cítí dobře, protože vy to můžete sice posoudit, ale subjektivně a nikdy nejde přesně s jistotou říci, jak se v domě cítí ostatní lidé. Mohou se tam cítit stejně jako vy, to ano, ale mohou se tam cítit úplně opačně, třeba dobře, pokud vám interiér nepřipadá jako domov a necítíte se tam dobře.

interiér

Musíte tedy počítat s tím, že ne všichni lidé budou hold mít stejný názor jako vy. A proto by si měl každý dům zařizovat podle sebe, protože jedině tak dosáhne toho, čeho dosáhnout chce. Jedině tak si bude jistý tím, co dělá a v čem bude žít a trávit život. Mít krásný a útulný domov je někdy nadlidský výkon, proto se to mnoha lidem nepodaří a všímají si toho i oni. Na co je třeba si dávat při zařizování pozor? Ve skutečnosti toho je mnohem víc, ale my vám to shrneme obecně, ať vám to co nejvíce pomůže. Samozřejmě je důležité volit takové kousky, které budou společně hrát výborně.

interiér

Ne vždy to jde, na druhou stranu lze zvolit kousky z naprosto jiné kolekce – mohou být moderní a můžete je kombinovat se starožitnými a budou vypadat společně výborně. Jen je třeba se nebát experimentovat, ale na druhou stranu se držte při zemi. Když se podíváme na to, jaké kousky jsou v interiéru dominantní, zjistíme, že to zpravidla nemusí být ani ty obrovské, jako je například schodiště. Mohou to být klidně dekorace, jen to musí všechno dohromady hrát a dávat smysl. Proto někdy stačí změnit klidně i barvu květináče a je to. Snažte se také vybírat takový materiál, který se bude k sobě hodit a nesnažte se interiér překombinovat vzory. Bude vás z toho bolet hlava a působí to nevkusně.